nabídka práce

Obchodník - telefonní ústředny

Hledáme komunikativního obchodníka pro prodej telekomunikačních řešení - telefonní ústředny,Call Centra,Internet. Nutná dobrá znalost ICT/TELCO.
Další informace na: ,
tel. 461 103 122.

Kdo jsme?

Jsme sehraný tým odborníků a realizujeme pro klienty kvalitní a úsporné řešení z oblasti telefonní komunikace (IP ústředny a klasické digitální ústředny) a datové komunikace (sítě,ADSL,VPN,kamerové systémy).

Naše společnost vznikla v roce 2005, ale zkušenosti našich pracovníků v oblasti telekomunikací sahají až do roku 1996, kdy se realizoval projekt - digitalizace veřejné telefonní sítě v ČR. Dlouholeté získané zkušenosti s telefonními ústřednami a později zkušenosti s instalacemi Internetu a datových sítí, nám umožňují dnes navrhovat a realizovat spolehlivé klasické i IP ústředny a další síťová zařízení, kterým dokonale rozumíme.

Co děláme?

Našim klientům navrhujeme a realizujeme na míru komplexní komunikační systémy, za nejnižší možnou cenu, aby klient zbytečně neinvestoval prostředky do funkcí a licencí, které nepotřebuje nebo zbytečně neplatil pouze za drahou značku produktu.

Najdeme správné řešení i pro Vaše potřeby, ať se jedná o dodání jednoho IP telefonu nebo rozsáhlou ústřednu se stovkami telefonních poboček. Máme zkušenosti s projekty jak pro malé společnosti o několika IP telefonech, tak velké instituce s potřebami ucelených řešení s maximální spolehlivostí.

Proč si vybrat nás?

Naším každodenním závazkem je naprosto otevřený a poctivý přístup ke klientovi. Na vše se snažíme dívat z pohledu zákazníka, aby služby a produkty které dostává, byly kvalitní a měli dlouhodobou užitnou hodnotu v kombinaci s přiměřenou cenou.

Při realizaci větších složitých projektů postupujeme tak, aby klienti nebyli zatěžováni složitými technickými rozhodnutími či administrativou. Řešíme věci samostatně a klientovi předkládáme pouze již zanalyzované věci k rozhodnutí s doporučeným postupem. To je velmi ceněná služba našimi zákazníky, proto si nás vybírají opakovaně pro další projekty. Snažíme se, aby se klient mohl věnovat svému businessu a šetříme mu čas a prostředky.

Naším nejvyšším cílem a motivací, je spokojený zákazník, který ocení profesionalitu a maximální péči.

Reference

Zeptejte se našich stávajících zákazníků na kvalitu našich služeb a budeme rádi když i Vy se stanete naším klientem a zjistíte, že děláme věci jinak: poctivě, spolehlivě a zodpovědně.


Nahlédněte prosím do našich služeb a produktů a zjistěte, jestli i Vám můžeme s něčím pomoci realizovat nebo přinést úspory. Nebo nám přímo zavolejte na na poptávkou linku 461 103 103 či napište na , rádi Vám poskytneme bezplatnou úvodní konzultaci a doporučíme vhodné řešení.

S úctou

Jan Babák

jednatel společnosti


LinkedIn profil